Stojíte-li před problematikou, že nemůžete na trhu nalézt řešení právě pro Váš projekt, obraťte se na nás. Jsme připraveni Vám pomoci a navrhnout, vyrobit, ozkoušet a předat hotové hardwarové řešení přímo pro Vás.

 • Vývoj zakázkové elektroniky – dle požadavků zákazníka od návrhu schéma, routováníPCB, prototypy až po sériovou výrobu PCB.
 • Návrh schéma včetně BOMdatabáze
 • Routování vícevrstvých PCB (2, 4, 6, 8, atd.)
 • Prototypová výroba jednostranných / oboustranných PCB do velikosti 200x250mm. Šířka spoje min. 200μm
 • Prototypové ruční osazování THT / SMD do minimální velikost 0402.
 • Finální PCB FR-4 v tloušťce 0,6-3mm, s maskou, HASL/HASL LF, frézované, se servisním potiskem, prokovy
 • Práce s digitálními obvody MCU (AVR,ARM,PIC), FPGA, ADC, DAC

Specializace vývoje:

Průmyslová elektronika, specializace na digitální techniku, zpracování dat, snímače elektrických, ale i neelektrických veličin (teplota, tlak, vlhkost, plyn, světlo, apod.) Moduly snímačů pro komunikační průmyslové sběrnice RS232/RS485 ale i WiFi / MRFMiWi

 • Spínané / lineární zdroje
 • Zobrazovací jednotky segmentové, digitální, alfanumerické, řádkové displeje, grafické displeje, maticové (DotMatrix) displeje
 • Dálkové řízení, automatizace
 • Převodníky sběrnic
 • Digitální sběrnice (SPI,I2C,RS232,RS485,…)

IoT Specializace:

Pro specifické IoT aplikace používáme čipy Espressif ESP32, které je velmi ekonomické, poskytují řadu I/O vstupů, Bluetooth BLE i Wi-Fi. Nejsou však příliš energeticky úsporné, je tak pro ně nutné zajistit napájení. Nabízí však levnou cestu, jak zařízení připojit do místní sítě či internetu.

Pro čistě bateriové aplikace využíváme IoT LoRa čipů Microchip. Které jsou extrémně energeticky úsporné a vhodné pro dlouhodobé měření (s rozumným intervalem měření). Výhoda je pokrytí LoRa signálem téměř po celé České republice a extrémní bateriová výdrž, nevýhodou malý objem přenášených dat v jednom paketu.

V případě požadavku na ovládání z internetu provozujeme vlastní cloudové řešení a vyvíjíme elektroniku pro komunikaci skrze internet (včetně VPN zabezpečení dat). Vyrábíme RS-232 i RS-485 převodníky pro komunikaci do „internetu“.

Ukázky vlastního vývoje:

Bateriový IoT modul LoRa

Speciální bateriový IoT modul LoRa vyvinutý pro ČVUT. V pravidelných intervalech měří tlak ve vzduchovém systému (připojeno hadičkou), vodní sloupec a GPS polohu. Pomocí sítě LoRa přenáší tato data k dalšímu zpracování a vizualizaci na mapě. Životnost baterie cca 2-3 roky. Nadstavbový software analyzuje data ze sítě LoRa, vizualizuje naměřené veličiny v grafech a mapách a dokáže i diagnostikovat využité vysílače LoRa včetně vizualizace. To vše pomocí webové aplikace.

RF868 MHz

Bezdrátový ovládací a měřicí systém na frekvenci 868 MHz s obousměrnou komunikací. Systém obsahuje komponenty: reléový kontakt, dálkové ovládání s obousměrnou komunikací, otřesový snímač, modul pro analýzu signálu i modul pro měření teploty a vlhkosti s extrémně dlouhou výdrží baterie. Systém prostřednictvím hlavní brány (gateway) předává data pomocí sítě LAN/Ethernet k serverům a dokáže tak vykreslovat grafy, generovat statistiky, hlídat meze a odesílat alarmové hlášky. Gateway s rozšířenou pamětí má kapacitu 16 MB RAM.

Řídící člen bezpečnostního systému s GSM

Zařízení slouží k propojení výstupů z několika měřících systémů a jejich spojení a logické vyhodnocování a časování. Zároveň ovládá dva zálohované zdroje, měří teplotu v rozvaděči a dokáže komunikovat a řídit události pomocí stě GSM a také pomocí HTTP příkazů po síti LAN - ethernet. Montáž do 1U racku do datového rozvaděče.

Tester 2W sběrnice

Sada pro diagnostiku 2W sběrnice pomáhá při analýze stavu již existujících vodičů a diagnostikuje zda je komunikace bez rušení, odrazů a data jsou bezpečně přenášena celou dvoudrátovou sběrnicí.

Modem RF 868 MHz

Vývoj a výroba rádiového přenosového modemu pro pásmo 868 MHz

Vývojový kit pro CPLD obvody Altera

Vývoj zesilovače 10 kHz - 1 MHz

4 kanálový zesilovač je 40 dB zesilovač, který je nezbytný pro měření metodou nelineární ultrazvukové spektroskopie, ale i do dalších aplikací, kde se hodí jeho specifické vlastnosti.

Reléová ovládací karta

Tato relé karta dokáže ovládat až 12 zařízení s maximálním zatížením 240V/16A. Ovládání pomocí vstupních nízkonapěťových svorek, nebo pomocí rozhraní RS-232.

MUX Signálový přepínač

Multiplexer 1:4:16 slouží k multiplexování signálových cest. Díky možnosti ovládat jej pomocí sériového portu (RS-232, 9600-N-1) ušetří spoustu manuální práce

Odporová dekáda

Digitálně řízená odporová dekáda (kaskáda) s plynule nastavitelným odporem od 10 Ω až do 10 MΩ, maximálním proudovým zatížením 1000 mA a maximálním napětí 125 V.

Napájecí zdroj USB 5V - 28V

Elektronika dokáže zvýšit napětí na požadovaných 28 V s velmi stabilním průběhem (bez rušení). Vstupní napětí do tohoto zdroje může být v rozsahu 3-20 V.

Předzesilovače

Nízkošumový předzesilovač pro senzory akustické emise (AE) je nezbytnou součástí rozsáhlejších instalací, kdy dochází k útlumu signálu. Zisk předzesilovače je pevně nastaven na 40 dB / 20 dB.


Nabízené služby

 • 3D tisk
 • IoT
 • Programování
 • Tvorba SW
 • Vývoj elektroniky HW
 • Wi-Fi