Stojíte-li před problematikou, že nemůžete na trhu nalézt řešení právě pro Váš projekt, obraťte se na nás. Jsme připraveni Vám pomoci a navrhnout, vyrobit, ozkoušet a předat hotové hardwarové řešení přímo pro Vás.

 • Vývoj zakázkové elektroniky – dle požadavků zákazníka od návrhu schéma, routováníPCB, prototypy až po sériovou výrobu PCB.
 • Návrh schéma včetně BOMdatabáze
 • Routování vícevrstvých PCB (2, 4, 6, 8, atd.)
 • Prototypová výroba jednostranných / oboustranných PCB do velikosti 200x250mm. Šířka spoje min. 200μm
 • Prototypové ruční osazování THT / SMD do minimální velikost 0402.
 • Finální PCB FR-4 v tloušťce 0,6-3mm, s maskou, HASL/HASL LF, frézované, se servisním potiskem, prokovy
 • Práce s digitálními obvody MCU (AVR,ARM,PIC), FPGA, ADC, DAC

Specializace vývoje:

Průmyslová elektronika, specializace na digitální techniku, zpracování dat, snímače elektrických, ale i neelektrických veličin (teplota, tlak, vlhkost, plyn, světlo, apod.) Moduly snímačů pro komunikační průmyslové sběrnice RS232/RS485 ale i WiFi / MRFMiWi

 • Spínané / lineární zdroje
 • Zobrazovací jednotky segmentové, digitální, alfanumerické, řádkové displeje, grafické displeje, maticové (DotMatrix) displeje
 • Dálkové řízení, automatizace
 • Převodníky sběrnic
 • Digitální sběrnice (SPI,I2C,RS232,RS485,…)

Ukázky vlastního vývoje:

Bateriový IoT modul LoRa

Speciální bateriový IoT modul LoRa vyvinutý pro ČVUT. V pravidelných intervalech měří tlak ve vzduchovém systému (připojeno hadičkou), vodní sloupec a GPS polohu. Pomocí sítě LoRa přenáší tato data k dalšímu zpracování a vizualizaci na mapě. Životnost baterie cca 2-3 roky. Nadstavbový software analyzuje data ze sítě LoRa, vizualizuje naměřené veličiny v grafech a mapách a dokáže i diagnostikovat využité vysílače LoRa včetně vizualizace. To vše pomocí webové aplikace.

RF868 MHz

Bezdrátový ovládací a měřicí systém na frekvenci 868 MHz s obousměrnou komunikací. Systém obsahuje komponenty: reléový kontakt, dálkové ovládání s obousměrnou komunikací, otřesový snímač, modul pro analýzu signálu i modul pro měření teploty a vlhkosti s extrémně dlouhou výdrží baterie. Systém prostřednictvím hlavní brány (gateway) předává data pomocí sítě LAN/Ethernet k serverům a dokáže tak vykreslovat grafy, generovat statistiky, hlídat meze a odesílat alarmové hlášky. Gateway s rozšířenou pamětí má kapacitu 16 MB RAM.

Řídící člen bezpečnostního systému s GSM

Zařízení slouží k propojení výstupů z několika měřících systémů a jejich spojení a logické vyhodnocování a časování. Zároveň ovládá dva zálohované zdroje, měří teplotu v rozvaděči a dokáže komunikovat a řídit události pomocí stě GSM a také pomocí HTTP příkazů po síti LAN - ethernet. Montáž do 1U racku do datového rozvaděče.

Tester 2W sběrnice

Sada pro diagnostiku 2W sběrnice pomáhá při analýze stavu již existujících vodičů a diagnostikuje zda je komunikace bez rušení, odrazů a data jsou bezpečně přenášena celou dvoudrátovou sběrnicí.

Modem RF 868 MHz

Vývoj a výroba rádiového přenosového modemu pro pásmo 868 MHz

Vývojový kit pro CPLD obvody Altera

Vývoj zesilovače 10 kHz - 1 MHz

4 kanálový zesilovač je 40 dB zesilovač, který je nezbytný pro měření metodou nelineární ultrazvukové spektroskopie, ale i do dalších aplikací, kde se hodí jeho specifické vlastnosti.

Reléová ovládací karta

Tato relé karta dokáže ovládat až 12 zařízení s maximálním zatížením 240V/16A. Ovládání pomocí vstupních nízkonapěťových svorek, nebo pomocí rozhraní RS-232.

MUX Signálový přepínač

Multiplexer 1:4:16 slouží k multiplexování signálových cest. Díky možnosti ovládat jej pomocí sériového portu (RS-232, 9600-N-1) ušetří spoustu manuální práce

Odporová dekáda

Digitálně řízená odporová dekáda (kaskáda) s plynule nastavitelným odporem od 10 Ω až do 10 MΩ, maximálním proudovým zatížením 1000 mA a maximálním napětí 125 V.

Napájecí zdroj USB 5V - 28V

Elektronika dokáže zvýšit napětí na požadovaných 28 V s velmi stabilním průběhem (bez rušení). Vstupní napětí do tohoto zdroje může být v rozsahu 3-20 V.

Předzesilovače

Nízkošumový předzesilovač pro senzory akustické emise (AE) je nezbytnou součástí rozsáhlejších instalací, kdy dochází k útlumu signálu. Zisk předzesilovače je pevně nastaven na 40 dB / 20 dB.


Nabízené služby

 • 3D tisk
 • IoT
 • Programování
 • Tvorba SW
 • Vývoj elektroniky HW