Řešení pro on-line centralizované řízení video obsahu na monitorech, tabletech i videostěnách. Systém dokáže řešit načasování a opakování videoklipů, zobrazování obsahu webových stránek (kurzy měn, obrázky z webových kamer), počasí, fotogalerii a další libovolné aplikace.

Srdcem systému je hlavní řídící software, který může být instalován v našem cloudu a vy se již o něj nemusíte nijak starat, anebo je systém instalován ve virtualizaci na vašich serverech.  U jednotlivých displejů nebo přímo v monitorech jsou instalovány přehrávače, které si v nastavených intervalech stahují z centrálního serveru jednotlivé snímky a videa a ve zpětném kanálu zasílají statistické informace o počtu přehrání jednotlivých klipů.

Výměna dat probíhá pomocí šifrovaných webových služeb HTTPS, a je tak zajištěna vysoká úroveň zabezpečení celého systému. Displeje tak lze jednoduše připojit pomocí Wi-Fi, LTE případně pomocí libovolného jiného připojení k internetu.

Pomocí jednoho serveru můžete ovládat v podstatě neomezené množství obrazovek a každá může mít zcela jiný scénář – vhodné například pro regionální rozdělení provozoven, typicky hotelů.

Softwarový přehrávač je připravený pro platformu Windows a Andorid. 

Funkce:

  • Přehrávání: video + audio, obrázky, PDF, webové stránky, počasí, …
  • Plánování: možnost naplánovat libovolné scénáře, počty opakování, intervaly opakování
  • Přístup a ovládání: webový přístup pomocí webového prohlížeče, multiuživatelský
  • Statistiky: Stahování informací o počtu a době přehrávání s rozlišením jednotlivého monitoru a času.