Nabízíme instalace a servis kamerových systémů založených na IP i analogových systémech.

Kamerové systémy Vám zajistí nepřetržitou ochranu Vašeho majetku, zdraví lidí i bezpečnost provozu ve Vaší společnosti. Díky inovativním postupům není problém integrovat kamerové systémy do stávajících strukturovaných kabeláží.

Specializujeme se na přestavby kamerových koaxiálních systému, které dokáží přenášet obraz lepší než 4K (3840 x 2160 pixelů). Konečně, tak budou mnohé kamerové systémy použitelnější a nebudete se muset dívat pouze na rozmazané šmouhy.

Pokud máte zájem o vyšší rozlišení (více detailů, větší obraz apod.) doporučujeme zvolit IP kamerové systémy, které v současné době dokáží „za rozumnou cenu“ zajistit rozlišení až 32 megapiexelů.

IP kamerové systémy i koaxiální systémy navíc umožňují dálkové napájení kamer, kdy je kamera připojena pouze jedním vodičem, který může mít navíc délku přesahující 90 respektive 200 metrů. Instalace se tak stává rychlou, čistou a míra poruchovosti rapidně klesá.

Výstup z kamerového systému je zpravidla dvojí: živé vysílání na monitor obsluhy a dlouhodobý záznam pro případ zpětného dohledání události.

Instalujeme systémy od výrobců: Hikvision, Samsung, Vivotek a AXIS. Záznamová zařízení: Hikvision a ATEAS.

Nabízíme též šifrovaný přenos digitálních on-line dat z bezpečnostních kamer a bezpečnostních systémů (CCTV, EZS/PZTS, EPS).

Disponujeme neomezenu diskovou kapacitu pro on-line záznam náročného FullHD videa pro střežení či jiné aplikace. Výhodnou je zamezení krádeže NVR nahrávacího zařízení v místě instalace CCTV systému a možnost připojení na naše 24/7 dohledové centrum.

Kamerové systémy

SW ATEAS a NVR Hikvision